Metanabol jest jednym ze środków sterydowych bardzo powszechnie stosowanym przez sportowców i kulturystów. Doprowadza on do przyrostu tkanki mięśniowej, zwiększa siłę sportowca, pozwala mu być bardziej odpornym na stres oraz daje możliwość dłuższych i bardziej intensywnych treningów. Zamów wysokiej jakości metanabol w naszym sklepie internetowym ze sterydami online!

Metanabol: steryd anaboliczno-androgenny

Metanabol jest sterydem anaboliczno – androgennym, który jest powszechnie zakazany. Nie można go stosować w sportach profesjonalnych. Okres jego półtrwania w naszym organizmie wynosi od sześciu i pół godziny do około ośmiu i pół godziny, więc jest stosunkowo nieduży. W związku z tym należy przyjmować kilka jego dawek w ciągu dnia. Jako środek leczniczy może być przyjmowany zarówno przez kobiety, dzieci jak i mężczyzn, z ta różnicą, że w różnych dawkach i ilościach. Mężczyźni mogą go przyjmować nawet w ilości pięćdziesięciu miligramów. Powszechnie się go stosuje przy leczeniu uporczywych postaci trądziku młodzieżowego i trądziku różowatego oraz tak zwanych dorosłych postaci trądziku. Metanabol zwiększa ilość zatrzymywanej w naszych mięśniach i tkankach wody oraz znacznie podwyższa ciśnienie tętnicze. Może również wywoływać liczne reakcje alergiczne i zmiany naskórne. Jest to substancja, która jest sztucznie aromatyzowana, tym samym ma ona bardzo przyjemny smak.

Metanabol, czyli pochodna testosteronu

Metanabol jest powszechnie stosowany na całym świecie i jest to nic innego jak substancja będąca pochodną testosteronu. Wykazuje on niezwykle skuteczne działanie anaboliczne i do tego nie wykazuje równie dużych i nasilonych efektów ubocznych, co inne środki sterydowe. Jego popularność wynika z łatwego podawania i bardzo wysokiej efektywności jego stosowania. Przy nawet niewielkich dawkach można uzyskać stosunkowo dobre wyniki. Poza tym bardzo szybko się on wchłania do krwioobiegu. Metanabol, jako steryd jest tylko stosowany przez kulturystów i sportowców. Niestety nie jest on wykorzystywany w medycynie, jako lekarstwo, gdyż nie wykazuje w tej dziedzinie żadnych właściwości.

Produkcja metanabolu

Obecnie nie jest produkowany ani w Stanach Zjednoczonych, ani też w Polsce, więc na rynku można już znaleźć tylko stare serie lub też ewentualnie wyprodukowane wcześniej próbki tego sterydu anaboliczno – androgennego. Z tego też powodu większość dostępnych dzisiaj na rynku preparatów opatrzonych tą nazwą pochodzi z nielegalnych, najczęściej domowych produkcji. Bardzo często są one przez to niebezpieczne i zdarzały się nawet i przypadki śmiertelne po ich zażyciu. Poza tym nie zawsze metanabol okazuje się metanabolem, a do tego warunki, w jakich jest on wytwarzany nie sterylne, a czasami i nawet nie można ich nazwać higienicznymi. Poprzez jego stosowanie niestety można wyrządzić sobie więcej zła niż też dobra, a przyrost masy będzie najczęściej bardzo wątpliwy.

Mocne i szybkie działanie

Steryd ten ma niezwykle mocne działanie, które zauważa się prawie natychmiast. Jednaj jednocześnie z jego cudownym działaniem pojawiają się bardzo szkodliwe skutki uboczne. Do najczęstszych należą przede wszystkim ginekomastia oraz zatrzymywanie nadmiaru wody w naszych mięśniach i tkankach ciała. Dlatego przy jego równoczesnym stosowaniu powinno się jednocześnie zażywać odpowiednie preparaty, czyli tak zwane anty estrogeny. Pozwalają one nieci zminimalizować negatywne działanie tych hormonów na męskie narządy płciowe.

Skutki uboczne matanabolu

Dodatkowo metanabol może nasilać bardzo poważnie problemy skórne. Jeśli przez rozpoczęciem kuracji kulturysta lub sportowiec nie miał problemów z cerą, to niestety podczas jego stosowania może dojść do pojawianie się trądziku, łojotokowego zapalenia skóry, przetłuszczanie się, jak również wystąpienia nadmiernego owłosienia twarzy i narządów płciowych u kobiet jak i w wypadku mężczyzn owłosienia kończyn, klatki piersiowej, pleców i również narządów płciowych. Metanabol bezsprzecznie wywołuje agresywne zachowanie, a jeśli ktoś ma genetycznie zaprogramowane łysienie to również je znacznie przyspiesza. Jak więc można zauważyć metanabol ma cała masę skutków ubocznych i tylko jeden lub dwa działania pozytywne, dzięki, którym stosują go wytrwale nawet najmłodsi sportowcy.

Metanabol nie dla kobiet

Metanabol nie powinien być stosowany przez kobiety, ani też przez młodzież. W ich przypadku może on prowadzić do bezpłodności, jak i również do trwałych zmian w systemie hormonalnego wydzielania. Organizm młodego człowieka nie jest jeszcze wystarczająco przygotowany do takich dawek hormonów, a jego gruczoły dokrewne jeszcze nie ustabilizowały swojej pracy. Jeśli w tym momencie zaczęliby oni zażywać metanabol, to najprawdopodobniej doszłoby do zatrzymania naturalnej produkcji testosteronu w organizmie i tym samym byliby oni już do końca życia zmuszeni do jego zażywania w sztucznej postaci. Poza tym młode osoby ciągle się jeszcze rozwijają i duże dawki hormonów mogłyby zatrzymać wzrost kości i tkanek, a poniekąd również doprowadzić do marskości wątroby i chorób serca. Kobiety, jeśli chcą założyć rodzinę i posiadać potomstwo to również powinny zapomnieć o wszelkiego rodzaju wspomaganiu metanabolem.

Metanabol – sklep ze sterydami online Sterydy-online24.pl

Pamiętaj – jeśli chodzi o środki sterydowe, to najlepiej stosować je wyłącznie, jako lekarstwa, a nie, jako wspomagacze w intensywnym treningu siłowym.

Przewiń do góry