Nandrolon (Nandrolone) to bardzo popularny na całym świecie środek o bardzo silnym działaniu anabolicznym. Na nandrolonie produkowane jest bardzo wiele preparatów między innymi: dekanian nandrolonu czy heksanian nandrolonu. Obecnie jest jednym z nielicznych sterydów, który został tak dokładnie przebadany. Nandrolon ma to do siebie, że w przeciwieństwie do wielu innych sterydów nie powoduje rozrostu tkanek płciowych. Poza tym przy nandrolonie nie ma się co obawiać o nadmierne owłosienie tak jak to często bywa w przypadku innych sterydów. Wielu kulturystów chętnie sięga po ten środek ponieważ skutki uboczne jego zażywania są bardzo niewielkie a efekty jego dawkowania mogą być bardzo zadowalające.

 

Wyświetlanie 1–18 z 19 wyników

Nandrolon a masa mięśniowa

Podczas zażywania nandrolonu masa mięśni rośnie ponieważ środek ten wiąże androgeniczne komponenty. Podczas kuracji nandrolonem w organizmie ćwiczącego może zatrzymywać się woda, ale zjawisko to jest znacznie mniejsze niż w przypadku innych sterydów. Przy kuracji testosteronem retencja wody jest bardzo widoczna i mogą pojawić się problemy z uzyskaniem definicji czystej masy mięśniowej.

Ochrona stawów

Nandrolon często stosują osoby mające do czynienia z dużymi ciężarami ponieważ gromadzi on wodę w tkance łącznej. Dzięki temu bóle stawów są znacznie mniej odczuwalne.

Nandrolon - lżejsza alternatywa dla testosteronu

Nandrolon jest dobrym środkiem dla osób, które zamierzają zacząć swoją przygodę z dopingiem. Jest to środek lżejszy niż testosteron i działa na organizm delikatniej. Początkujący kulturyści powinni zaczynać od małych dawek i słabszych środków po to, aby wiedzieć jak na poszczególne typy sterydów reaguje organizm. W przypadku gdy zacznie się od mocnych sterydów słabsze mogą w ogóle później nie działać.
Przewiń do góry