Sustanon 250 potocznie bywa nazywany także lepszej klasy omnadrenem. Jest tak samo jak omnadren zbudowany z czterech estrów, ale działanie sustanonu jest znacznie lepsze. Dwa estry wchodzące w jego skład uwalniane są dosyć szybko a pozostałe dwa, mające wpływ na uwalnianie się testosteronu działają znacznie dłużej, nawet do trzech tygodni.


Sustanon 250 i jego potencjał anaboliczny

Sustanon jest bardzo dobry podczas cykli mających na celu zwiększenie masy mięśniowej. Zapewnia dobre przyrosty ponieważ jest bardzo silnym środkiem anabolicznym. Jednak tak jak w przypadku innych testosteronów sustanon posiada właściwości androgenne.

Sustanon - środek oparty na testosteronie

Poza tym jak każdy środek oparty na testosteronie, Sustanon ma właściwości do konwersji na estrogeny, ale tutaj ten proces następuje bardzo powoli i stabilnie. Poziom testosteronu również nie jest dostarczany w dawkach szokowych, ale w małych ilościach co powoduje, że organizm dosyć dobrze adoptuje się do takich zmian. Nie da się jednak uniknąć retencji wody czyli popularnego zalania mięśni. Co prawda retencja jest znacznie mniejsza niż w przypadku omnadrenu, ale jest duż prawdopodobieństwo, że mięśnie nie będą podczas tej kuracji posiadały dobrej definicji. Przy sustanonie podobnie jak innych sterydach pojawia się zagrożenie ginekomastii. Dlatego osoby, które są szczególnie wrażliwe na estrogeny powinny zaopatrzyć się w preparaty typu Nolvadex, które zmniejszają ryzyko pojawienia się ginekomastii.

Sustanon 250 - wyjątkowo silny steryd anaboliczny

Jeżeli zamierzasz sięgać po sustanon musisz zdawać sobie sprawę z tego, jakie skutki uboczne mogą się pojawić po jego zażywaniu. Do najczęściej wyliczanych należą: pojawienie się trądziku, owłosienie w miejscach, w których zazwyczaj ono nie występuje (np. plecy) oraz nasilenie wypadania włosów. Sustanon jest bardzo silnym sterydem dlatego silnie działa na blokadę naturalnego testosteronu. Konieczne po kuracji jest stosowanie odbloków aby nie doszło do silnego zachwiania gospodarką hormonalną.

Sustanon - jeden z najlepiej sprzedających się sterydów w USA

Sustanon jest jednym z najlepiej sprzedających się sterydów w USA. Dobre połączenie składających się na niego estrów powoduje dobre wyniki. Poza tym środek ten dobrze łączy się z innymi sterydami takimi jak dianabol albo anadrol. Jednak w przypadku połączenie sterydów trzeba wziąć pod uwagę, że skutki uboczne również mogą pojawiać się z dwukrotnie większym prawdopodobieństwem.
Przewiń do góry