Propionat Testosteronu (Testosterone Propionate) jest estrem, który działa bardzo krótko dlatego konieczne jest częste dawkowanie tego środka. Mimo, że jest on skuteczny to wielu kulturystów narzeka, na opuchlizny związane z częstym nakłuwaniem. Zastrzyki należy wykonywać co drugi dzień a bywa tak, że robi się je każdego dnia. Szczególnie powinny uważać osoby, które źle znoszą zastrzyki domięśniowe. Propionat działa szybciej niż inne pochodne testosteronu i nie powoduje tak wielkiej retencji wody jak inne sterydy oparte o testosteron.

 

Propionat Testosteronu - steryd dobry na rzeźbę

Jako jeden z nielicznych pochodnych testosteronu nadaje się on do tego, aby brać go w okresach pracy nad rzeźbą. Retencja wody jest znikoma a działanie bardzo dobre. Osoby biorące propionat uzyskuję bardzo dobre efekty pod względem czystej masy mięśniowej. Wzrost siły również jest wyraźny. Niestety propionat również konwertuje do DHT, dlatego zaleca się środki ostrożności takie same jak w przypadku innych sterydów. Może to być zażywanie odbloków, które po zakończeniu cyklu pozwolą wrócić do normy stężenie naturalnego testosteronu.

Testosterone Propionate - również dla kobiet

Jako, że propionat działa w organizmie bardzo krótko i w dosyć łatwy sposób można kontrolować jego stężenie w organizmie jest to jeden z nielicznych środków jakie mogą stosować także kobiety.
Przewiń do góry