Helios DB Pharma (40mcg clen + 5,4 yoha) 20ml

110,00

Na magazynie: Na stanie

Kategorie: , , Tag:

Producent :DB Phanrma
Substancja :Helios 40mcg Clenbuterol + 10,8 mg Yohimbine
Stężenie :40mcg Clenbuterol + 10,8 mg Yohimbine
Opakowanie : 20ml

Helios to mix dwóch znanych środków redukcji wagi a mianowicie Clenbuterol Hcl 40mcg + Yohimbine Hcl 10,8mg , produkt db pharma jest środkiem stosowanym wyłącznie w celu miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej w okresie natężenia treningów lub startem w zawodach.
Drugi składnik to yohimbina która to jest substancją, która blokuje i wiaże w organizmie receptory alfa-2. Skutkiem takiego działania jest produkcja norepinefryny (norepinefryna jest hormonem który uwalnia kwasy tłuszczowe z tkanki co przyczynia się do ich spalania. W wyniku takiego zjawiska pojawia się ciepło czyli energia).
Yohi podobnie jak inny popularny produkt efedryna stymuluje do działania Centralny Układ Nerwowy co może skutkować takimi objawami jak: podwyższone tętno, drżenie, a nawet poddenerwowanie. Jest jednak pewna wada stosowanie yohimbiny a mianowicie jest to spadek siły i odczucie “rozbicia” na treningu. Osoby które stosowały Helios potwierdzają że odczuwały mniejsze zaangażowanie w trening.
Helios to połączenie dwóch substancji, które podawane razem w tej samej chwili podskórnie znakomicie się uzupełniają i redukują zbędną tkankę tłuszczową. Helios często łączony jest z Efedryną bądź hormonami tarczycy T3 lub T4. Efedryna często jest tylko po to dodawana aby uzyskać pobudzenia treningu i lepsze samopoczucie , aby zredukować efekt yohi.

Przewiń do góry